Organisatie E3

Organisatie | Organisation:
Jacques Coussens | Guy Dedeyne | Jan Desutter | Guy Hannosette | Pascal Heytens | Jo Quartier | Luc Schietgat | Philippe Vermeeren | Henk Vlaemynck | Philip Vlieghe | Johan Wastyn

Manager | Manager: Marc Claerhout - marc@e3binckbankclassic.be
Voorzitter | Chairman: Guy Dedeyne - guy.d@binckbankclassic.be
Persverantwoordelijke | Press Officer: Jacques Coussens - jacques@e3binckbankclassic.be +32 (0)475 79 44 03
Koersdirecteur | Race Director: Philippe Vermeeren - philippe@e3binckbankclassic.be +32 (0)475 26 71 71

Externe Communicatie/Marketing | External Communication/Marketing: Dieter Verhaeghe - dieter@e3binckbankclassic.be
Assistent Koersdirecteur | Race Director Assisent: Johan Wastyn - johan.w@e3binckbankclassic.be


PR-commissie | PR-commission:
Voorzitter
| Chairman: Jacques Coussens - jacques@e3binckbankclassic.be
Leden | Members: Steve Coryn | Benoît Declerck | Guy Dedeyne | Jan Desutter | Guy Hannosette | Geoffrey Vander Schelden

Sportcommissie | Sportcommission:
Voorzitter | Chairman: Johan Wastyn - johan.w@e3binckbankclassic.be
Leden | Members: Simon Depraetere | Bart Coussement | Luc Schietgat | Seppe Seynhaeve | Philippe Vermeeren | Henk Vlaemynck
Verantwoordelijke signaalgevers : Luc Schietgat luc@e3binckbankclassic.be

Technische Commissie | Technical Commission:
Voorzitter
| Chairman: Pascal Heytens - pascal@e3binckbankclassic.be
Leden | Members: Kris Buys | Marcia Benradia | Jeffrey Dewulf | David Dieryckxvisschers | Frederic Moerman | Lieven Naessens | Jo Quartier | Krist Verledens | Felix Demyttenaere | Sibylle Demeulemeester

VIP-Bus Commissie | VIP-Bus Commission:
Voorzitter
| Chairman: Philippe Vermeeren - philippe@e3binckbankclassic.be
Leden | Members: Pedro Berton | Ignace Claerhout | Veronique Daem | Bart Deblaere | Jan Desutter | Guy Hannosette | Thomas Michels | Frank Salembier | Maxim Vermeeren

Persaccreditatie | Press accreditation: Guy Vermeiren

Buitenlandse betrekkingen | Agent Foreign Affairs: Philip Vlieghe

Advocaat | Legal Adviser: Geert Sustronck

Sportief Adviseur | Sport Advisor: Wielerbond Vlaanderen

Download VIP arrangementen

Dank aan onze sponsors

Andere E3 BinckBank Classic evenementen